• Konak Mh. Yıldırım Cd. 152/40 Nilüfer/BURSA
  • 0224 451 4202

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Gentek olarak coğrafik şartlara göre yenilikçi, akılcı, ilkeli ve  çevreye duyarlı yaklaşımımızla, seçilen en uygun araç ve ekipmanlar ile sektörün lideri olmak.

HAKKIMIZDA

Kalite uzun bir maratondur. Gentek Anonim Şirketi olarak yıllardır güvenilir ve hassas çalışma politikasıyla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Güven, tecrübe ve ilkeli teknolojik çalışma ile dönemin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Sorunlara kalıcı çözümler üreterek, çözümün bir parçası olabilecek kadrolarımızla, en yeni teknolojileri ülkemize kazandırmayı ve çevre bilinci ile hareket ederek, çevreye duyarlı araç ve gereçlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Çevre temizliği için kullanılan tüm araçların çevreyi kirletmeyen teknolojilerle donatılmasını yaşamsal bir zaruret olarak görmekteyiz.

Kanıtlanmış olan kalitemiz ile sürekli yenilenen değerlere sahip olarak, hem yurtiçi hem yurtdışı teknolojik araç ve ekipman temininin değişmez adresi olmaya devam etmekteyiz.

Bir işi başarabilmek için o işi sevmek gerekir. Başarı doğru teknoloji ve doğru bilinçle gerçekleşir. Bu bilinçle Gentek olarak sektöre katkı sunmaya devam edeceğiz.